Kim jestem?

Tak to się zaczęło

Nazywam się Agnieszka Skupieńska, od 2009 roku pracuję z domu, na własny rachunek.

W 2009 roku dostałam pierwsze zlecenie z pracy zdalnej, na napisanie kilku tekstów. Potem kolejne, potem jeszcze jedno… Na początku łączyłam pracę w domu z pracą etatową, ale gdy firma, w której miałam etat, przestała działać, nie szukałam już następnego etatu. Praca w domu stała się moim sposobem na życie.

Dzisiaj nie piszę już tekstów na zlecenie, ale za to mam całkiem duży sklep internetowy – znajdziesz go pod adresem sklep.2drink.pl. Zaczęliśmy w 2015 roku od wydania pierwszej książki z przepisami na drinki – “Proste drinki”. Potem do oferty dołączyliśmy zestawy prezentowe i drobne akcesoria barmańskie.


Początki sklepu internetowego – stanowisko pakowania w salonie 🙂
Pakowanie zestawów i “Przycjaciele” w tle 😉

A tak to wygląda teraz

Sklep internetowy 2drink.pl to dzisiaj ponad 500 produktów, w tym 3 własne książki, które łącznie sprzedały się w liczbie ponad 20 tysięcy sztuk.

Nadal pracujemy z domu, ale już nie wysyłamy sami paczek – zajmuje się tym firma logistyczna, z którą współpracujemy. A jest co wysyłać – miesięcznie robi zakupy u nas ok. 1000 klientów (a w okresie świątecznym nawet trzy razy tyle).

Sklep z małego biznesu rozrósł się do całkiem sporego. Z dodatkowego źródła dochodu został głównym źródłem utrzymania, a szacowane obroty w 2021 roku przekroczą 1,3 mln złotych.

Zobacz wideo z naszą historią

Blog To się opłaca, e-booki i kursy online

Działam w biznesie online od 2009 roku, a tym, czego się nauczyłam, chętnie dzielę się z innymi. Prowadzę blog tosieoplaca.pl, kanał na YT, podcast, a okazjonalnie można przyjść na moje darmowe webinary.

Raz w tygodniu wysyłam newsletter dla przedsiębiorczych, który subskrybuje ok. 15 tysięcy osób. A wiele z nich zostawia moje maila w skrzynkach w specjalnych folderach, żeby do nich wracać po jakimś czasie.

Copyright © 2021 kursy.tosieoplaca.pl